O nás

Riadime sa heslom: Poskytnite nám svoj priestor a my sa postaráme o všetko ostatné

o Nás

História spoločnosti sa začala písať v roku 2015. Hlavným sortimentom spoločnosti v počiatkoch podnikania boli Gratulačné Karty, Darčekové tašky, Tortové sviečky, Balóny a Detské nálepky. V roku 2016 začala spoločnosť TRUST ponúkať produkty Švédskej spoločnosti Card Group, ktorá je dodnes jej licenčným partnerom. Základným Logom Švédskej spoločnosti je We are different. Ponúkať odlišný dizajn v danom segmente. Na tomto princípe začala stavať aj naša spoločnosť. Postupom času sme náš sortiment rozšírili o Baliaci papier a Darčekové stuhy a mašle. V súčasnosti ponúkame všetok tovar k baleniu darčekov

Ponuka šitá na mieru

Našim Maloobchodným partnerom sa snažíme ponúkať sortiment šitý na ich prevádzky. Môžu si vybrať s akým sortimentom chcú obchodovať a my im k tomu prispôsobíme materiály na umiestnenie sortimentu. K dispozícii máme rôzne variácie predajných stojanov, ktorých výhoda je, že sú mobilné a nezaberajú veľký priestor v prevádzke.

Zákaznícky servis

Náš tím obchodných zástupcov navštevuje našich Maloobchodných partnerov v pravidelných predom dohodnutých intervaloch. Starajú sa o to aby prevádzky mali stále dostupný sortiment. Okrem toho pravidelne obmieňajú dizajny a ponúkajú najviac predajný sortiment.